Szkoła Muzyczna

Zajęcia dla dzieci od 6 do 16 roku życia. Gramy na instrumentach, śpiewamy, improwizujemy, tworzymy muzykę, bawimy się dźwiękami. Odkrywamy muzyczne talenty. Dołącz do nas! Zapraszamy do wspaniałej przygody z muzyką!

Jesteśmy szkołą muzyczną I stopnia o sześcioletnim i czteroletnim cyklu kształcenia. Posiadamy prawa szkoły publicznej. Pomagamy dzieciom rozwinąć muzyczne zdolności od ponad 30 lat.

Szkoła od 1991 roku pozwala odkryć i rozwinąć muzyczne zdolności najmłodszych. Szanując wieloletnią tradycję wychodzi naprzeciw nowoczesnej edukacji prowadząc m.in. zajęcia improwizacji oraz współpracując z Akademia Odwagi. Absolwenci z powodzeniem kontynuują naukę w szkołach średnich oraz na wyższych uczelniach muzycznych.

Dzieci oprócz nauki gry na instrumencie realizują również program zajęć ogólnomuzycznych.

Szkoła posiada bogatą ofertę edukacyjną, profesjonalną kadrę nauczycielską, współpracuje z placówkami oświatowymi, ośrodkami kultury, organizuje szereg koncertów szkolnych i pozaszkolnych, dąży do rozbudzenia w dzieciach kreatywności i chęci wyrażania siebie poprzez własną twórczość.

Zajęcia odbywają się w małych grupach tak aby możliwe było zadbanie o indywidualny rozwój każdego dziecka.

Od września 2019 rozpoczęła działalność. Społeczna Szkoła Muzyczna II stopnia im. W. Lutosławskiego w Warszawie, która została wpisana do ewidencji niepublicznych szkół artystycznych Centrum Edukacji Artystycznej pod nr 830/4/2019 w dniu 12 czerwca 2019.

Od 18 stycznia 2021 szkoła ma uprawnienia publicznej szkoły artystycznej.

Posiadamy w pełni wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i kształcimy muzyków zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jesteśmy dumni z naszej szkoły!

Wiele wysiłku wkładamy by uczynić ją miejscem przyjaznym dla dziecka!

Zadzwoń  – opowiemy Ci o nas!

Odwiedź stronę szkoły: szkolamuzyczna.warszawa.pl